Kdo jsme

Jsme křesťanské společenství

Společenství, jehož posláním je poskytovat pomoc, podporu i společenské vazby na cestě duchovního i osobního růstu. V našich aktivitách se promítá hluboké přesvědčení, že každý člověk má nekonečnou hodnotu, své osobní místo na světě i jedinečné poslání. V tomto duchu chceme jako jednotlivci – profesionálové i laici – realizovat všechny plánované aktivity.

Co nabízíme

Spiritualita a duchovní dimenze

Každý máme svou vlastní duchovní dimenzi, která vyžaduje stejnou péči jako naše tělo, vztahy nebo zdraví. Jestliže cítíte potřebu pečovat o tuto niternou složku své osobnosti, jste tu správně!

Společenství a vzájemná podpora

Říká se, že sdílená radost je dvojnásobná a sdílená bolest se stává poloviční. Být ve společenství, kde můžeme být sami sebou a smíme hovořit o svých pocitech a touhách je nesmírně osvobozující. Přijďte a podělte se o své nápady a zkušenosti nebo „jen“ svůj čas!

Různé…

Koncerty, výlety, charitativní akce, sportovní aktivity, výukové programy, přátelská setkání – vše, co si můžete přát nebo co Vám možná schází… Nabízíme pestrou paletu programů pro různý vkus a v různém čase!

Jsme největším ze tří brněnských adventistických sborů a současně největším sborem v České republice.

 S pokornou vděčností děkujeme Bohu za možnost šířit poselství o Jeho lásce, milosti a naději již přes 100 let!