Zveme všechny příznivce nevšední hudby na druhý cyklus diskusních pořadů s mladými křesťanskými písničkáři Kateřinou Justrovou (11. 1. 2020), Michalem Ševčíkem (1. 2. 2020) a Liborem Koloničným (22. 2. 2020).

Projekt diskusních večerů s názvem „Tváří v tvář“ realizovala křesťanská studentská organizace INRIroad v Brně poprvé již v roce 2008. Hosty byly zajímavé osobnosti, jejichž výjimečné životní příběhy a zkušenosti jsou zdrojem poučení a inspirace.

V roce 2020 jsme se rozhodli na tento cyklus navázat a sejít se s křesťanskými písničkáři, stejně jako v roce 2016. Jejich „společnou notou“ je využití hudebního obdarování i ve službě církevnímu společenství. Ač mohou působit mladě, o životě už něco ví a svou tvorbu prokládají zkušenostmi.

Tentokrát se můžeme těšit na tři večery hudební autorské tvorby, zajímavosti ze života, které jejich hudbu ovlivňují. Na každém z večerů nás čeká i drobné občerstvení. To může být příležitostí k vzájemnému popovídání s přáteli i samotným hostem.

Podrobnější informace o minulých ročnících, ale i letošních hostech najdete na stránce Tváří v tvář a FB událostech – Kateřina JustrováMichal Ševčík a Libor Koloničný