Vzhledem k prodlužujícím se večerům je tato aktivita oficiálně ukončena.

Všichni, kterým se stýská po společenství, jsou zváni v pátek 12. března do naší on-line čajovny na půlhodinku sdílení a povídání si. Začínáme v 19 hodin na adrese: https://meet.jit.si/CASDBrno-Stredni

Smyslem setkání je vidět se touto cestou s duchovními sourozenci, s nimiž jsme se dříve potkávali každou sobotu během bohoslužby. A nejen se vidět, ale také si popovídat o tom, co prožíváme.

Stačí si uvařit dobrý čaj nebo kávu, někomu bude možná stačit i sklenice vody, a vstoupit do naší virtuální čajovny. V úvodu zazní kratičký text z Bible a modlitba. Pak už bude prostor pro naše povídání. Věřím, že bude o čem, protože jsme se už dlouho neviděli a tak máme spoustu zážitků, které můžeme sdílet.

​I když je v plánu jen „půlhodinka“, pokud bude někdo chtít, může s těmi, kteří to budou cítit podobně jako on, posedět klidně i déle (případně vydržet do sobotního rána, kdy bude ve stejné místnosti probíhat sobotní škola).

​Těším se na vás a také na vaše příběhy a zážitky. Věřím, že se navzájem povzbudíme a potěšíme. Záleží jen na nás, čím tyto chvíle vyplníme a co uděláme pro to, aby nám spolu bylo dobře.

Vlastík Fürst