V sobotu 8. května po dlouhé době neproběhne naše sobotní bohoslužba na Střední jen v režimu on-line. V rámci postupného rozvolňování vládních omezení je při dodržení daných pravidel možné opět otevřít bohoslužby i pro veřejnost, prozatím pro členy sborového společenství Brno – Střední. (Platí pravidlo 3R – tedy použití respirátorů, desinfekce rukou při vstupu do budovy a dodržování rozestupu 2 m mezi účastníky.)

V našem případě se sice jedná jen o 40 účastníků (včetně účinkujících a techniků), ale i tak jsme rádi, že můžeme přejít od ryze on-line bohoslužeb k těm „smíšeným“. Dál budou probíhat přímé přenosy, ale těší nás možnost setkat se v menším počtu i „naživo“.

Vzhledem k omezenému počtu účastníků je nutná včasná registrace. Pokud chcete přijít na bohoslužbu, obraťte se buď na Jana Poláška nebo Vlastimila Fürsta – formou sms nebo můžete zavolat. Pokud bude už kapacita dané soboty zaplněna, budete automaticky přesunuti na nejbližší volný termín a o této změně budete informováni.

Bohoslužby budou začínat v 10,45 a nově je možné zpívat společné písně, pochopitelně s nasazeným respirátorem. (Sobotní škola bude dál probíhat jen v režimu on-line.)

Děkujeme vám, že budete respektovat stanovená pravidla a nebudete se dožadovat vstupu mimo objednaný termín.