V pátek 26. června vás zveme na křest Ondry Papežíka. Slavností bohoslužba v naší modlitebně na Střední 10 začne v 18 hodin.

I v době, kdy se kvůli omezením způsobeným šířením koronaviru nemohl náš sbor scházet k bohoslužbám, šel život dál. S tichou bolestí v srdci jsme se rozloučili se sestrami, které zemřely. Měli jsme naopak radost z toho, že se v našich rodinách narodily další děti.

​Máme radost i z toho, že se během té zvláštní doby rozhodl Ondřej Papežík dát svůj život a svou budoucnost do rukou nebeského Otce. Chce se stát členem Církve adventistů sedmého dne a členem sboru Brno – Střední.

​V pátek můžeme být svědky jeho křtu. Hostem na této slavnosti bude Aleš Kocián, kazatel a vězeňský kaplan, který bude kázat z Božího slova a Ondřeje i pokřtí.

​Zveme vás na tuto slavností bohoslužbu. Uslyšíme písně, modlitby, kázání a budeme svědky Ondrova odevzdání se Bohu. Můžeme mu na jeho další cestu životem osobně popřát Boží požehnání a ochranu, a také mu slíbit, že mu jako jeho nová rodina budeme pomáhat a budeme se za něj modlit.

Vlastík Fürst