Venku se nám ochladilo, dneska ráno snad i mrazík byl. To jako opravdu už je léto za námi? To opravdu budeme odpočítávat dny do Vánoc? Jasně, to taky můžete, ale určitě si najděte chvilku, uvařte si horký čaj, dejte med, citron, nebo jen tak a podívejte se na krásné fotky z letošního léta.

Někteří z nás plánovali více, někteří méně, ale přesto jsme si to všichni neskutečně užili a vychutnávali každý okamžik, kdy jsme mohli být spolu a prožívat nezapomenutelné chvilky s těmi nejbližšími. Ať už to bylo doma, na chatě, na louce, pod stanem, pod širákem, na vodě, v kempu, u babiček a dědečků, u kamarádů nebo jen tak pobíháním v lese.

Asi více, než kdy dříve jsem si mohli uvědomi, jak nádhernou Zemi máme. Kolik neskutečně kouzelných míst můžeme objevovat kousek „za kopcem“ našich domovů. Naše sborové rodiny se „rozutekly“ do všech koutů a jejich krásné fotky můžete vidět během čtení těchto řádků. Já jsem nesmírně vděčná, že můžeme cestovat a ty chvilky spolu prožívat s úsměvem na tváři a zážitky, které nám nikdo nemůže vzít. Zážitky a nová kamarádství, to je něco neskutečně kouzelného, co si každý přejeme zažívat a předávat dál našim dětem.

A když se tatínci rozhodli, že vezmou děti na vodu – trochu jsem znejistěla 🙂 Ale vždyť jsou to chlapi každým coulem a není se čeho bát. Vzali děti, výbavu, dobrou náladu a vydali se vstříc vodnímu dobrodružství řeky Dyje. Všichni si to náramně užívali a myslím, že založili první kámen neochvějné zdi nové tradice na léto. Když takové přátelství se jen a jen prohlubují, utužují a můžeme se spoléhat jeden na druhého. A jak si to užily děti? Však se jich zeptejte – ať vám to třeba i nakreslí.

Díky Bohu za každého z vás – ať jste velký, nebo malý, nebo akorát. Ať jste tři, nebo vás je šest. Ať máte velký domeček, nebo útulný byteček. Kamarádi, mějme se rádi a navažme si s Bohem každodenní linku dobrodružství :-), nejen tu prázdninovou.

Terez

fotogalerie – mladší KD