Milí příznivci sobotní školy, už nějakou dobu se nescházíme k pravidelným bohoslužbám a jsme odkázáni pouze na online vysílání druhé části bohoslužby. Jistě vám už sobotní škola a vzájemné sdílení chybí, proto jsme se rozhodli uspořádat online sobotní školu. Technické vymoženosti dnešní doby nám takové příležitosti umožňují a díky za ně.

Téma tohoto čtvrtletí je V BOŽÍ ŠKOLE. V pozvánce ke studiu na začátku čtvrtletí jsem psal, že to je škola z mnoha důvodů unikání. Tehdy jsem ještě nepředpokládal, že možnost osobní účasti v sobotní škole, na kterou jsem zval, bude trvat jen krátkou dobu. A tak k tomu výčtu unikátností nakonec přibude ještě jedna – online setkávání. Není to způsob, na který bychom byli v sobotní škole zvyklí, ale máme pozitivní ohlasy z jiných sborů, kde už tento způsob využívají.

Věřím, že tuto možnost oceníte a využijete. Začneme v sobotu 7.11. v 9:30 a budeme v tom pokračovat dokud nebude možnost scházet se osobně v naši modlitebně na Střední.

Jak se připojit:

Online sobotní škola

Od 7. 11. 2020 se můžete připojovat na naši online sobotní školu: https://meet.jit.si/CASDBrno-Stredni

Začínáme v sobotu 7. 11. 2020 v 9:30 hodin. Délka trvání cca 1 hodina.

Každou sobotu v 9:30 hod. ráno bude sobotní škola na stejném odkazu https://meet.jit.si/CASDBrno-Stredni

Doporučujeme majitelům chytrých telefonů a tabletů instalovat aplikaci pro:

Z důvodu lepší funkčnosti doporučujeme vypnout kameru nebo přejít do režimu úsporné kvality hovoru na nízké přenosové rychlosti tj. Low bandwidth. Najdete to pod nastavením Manage video quality (tři tečky). Menu lze přepnout i do češtiny.

Za oddělení sobotní školy
Petr Zahradník a Tomáš Pokorný