Každoročně se i v Moravskoslezském sdružení pořádá Múzička – dětská pobožnost, v rámci které můžeme oslavovat Boha různými způsoby.
Letos se uskutečnila poslední listopadovou sobotu v Brně. Do Kulturního domu Rubín přijeli děti i dospělí z celé Moravy. Ti, kteří se aktivně zapojili do programu, byli například z Ostravy, Šumperka, Mohelnice, Zábřehu na Moravě, Olomouce, Vsetína a Ivančic. Nechyběli ani zástupci našich dvou brněnských sborů.
Dopolední část programu byla věnována jednotlivým hudebním vystoupením. Mezi příspěvky se postupně odehrával příběh pastelek. Také jsme se mohli dozvědět několik zajímavostí o barvách. Při společných písních nás provázel junior orchestr tvořený dětmi ze sboru Brno-Střední a Brno-Olomoucká. V předsálí byla vystavená výtvarná díla dětí. Být pastelkou v Boží ruce znamená Hospodinu dovolit, abys nás používal stejně, jako umělec používá svoje pastelky.
Odpolední program tvořily workshopy. Děti si mohly vybrat, zda si budou hrát s barvami, hudbou, rytmem, tancem, umělou inteligencí, nebo se stanou spisovateli, kytaristy či staviteli. Pro nejmenší děti byla připravena kreativní dílnička. Každý mohl rozvíjet své obdarování. Na závěr mohli všichni přítomní obdržet požehnání při společné modlitbě a také malý dárek připomínající téma pastelek.
Velké poděkování patří všem, kteří se na přípravě a realizaci celé akce podíleli. A v prvé řadě Pánu Bohu, že nás vedl a vše požehnal.
Honza Lidmila
K dispozici je záznamdopoledního i odpoledníhoprogramu Múzičky
Sobota dopoledne:
Sobota odpoledne:



















